Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny PiS szukał pracy w rządowej agencji. Znalazł?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 grudnia 2016 r. o 08:44 Powrót do artykułu
"jednocześnie w dwóch, trzech, a nawet pięciu radach nadzorczych państwowych firm zasiadają osoby związane z rządzącą partią. to niezgodne z prawem." forsal.pl/artykuly/979096,ustawa-kominowa-sobie-a-pis-sobie.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"jednocześnie w dwóch, trzech, a nawet pięciu radach nadzorczych państwowych firm zasiadają osoby związane z rządzącą partią. to niezgodne z prawem." forsal.pl/artykuly/979096,ustawa-kominowa-sobie-a-pis-sobie.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborcza.pl/1,75398,20722056,asystentka-posla-pis-u-dyrektorem-w-pzu-czyli-jak-andrzej-jaworski.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1578363,1,posel-sasin-i-jego-rodzina-posad-pelna.read
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odblokuj ten post za jedyne 20 groszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo w Białej z Łazowskim z psl. Swoich nie damy skrzywdzić. Sami swoi. Demokracja, psia ich mać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"jednocześnie w dwóch, trzech, a nawet pięciu radach nadzorczych państwowych firm zasiadają osoby związane z rządzącą partią. to niezgodne z prawem." forsal.pl/artykuly/979096,ustawa-kominowa-sobie-a-pis-sobie.html
A Żuka się czepiają hipokryci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W agencjach rolnych rządzi teraz PiS i wiadomo kto tam ma największe szanse na etat. Muszyńskie, Ławniczaki, Pruszkowskie, itd. Jest dużo gorzej niż to było za PO/PSL czy wcześniejszych ekip bo zatrudniani są na niespotykaną skalę Misiewicze beż żadnych kompetencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To oczywiste, że zostanie wybrany. Bo jedyne kryterium to przynależność partyjna. Wiedza się nie liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U Żuka wszyscy bezpartyjni pracujemy i polityka nas nie interesuje wcale .....WL pierwszy bez polityki Targoński 20 tys mc Siczek troche mniej .....itd itd itd.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic poza siedzeniem na fejsbuczku w ZNW nie robił to teraz będzie robił nic w Agencji....obibok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
U Żuka wszyscy bezpartyjni pracujemy i polityka nas nie interesuje wcale .....WL pierwszy bez polityki Targoński 20 tys mc Siczek troche mniej .....itd itd itd.....
Chłopie ale to nie są radni więc o czym ty bredzisz? I jak się ma Targoński i Siczek do całej rzeszy PiS-owców, którzy siedzą albo w spółkach albo w ich radach nadzorczych? Można wymieniać godzinami a i tak nie wymienisz nawet 1/1000.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy kto jest z pis ma szansę, szans nie ma tylko człowiek z inną legitymacją oraz szary obywatel .... wszystkie stołki zarezerwowane dla lokalnych i nielokalnych Misiewiczów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aktualnie Ławniczak pracuje dla marszałka z PSL przy zarządzaniu nieruchomościami.Jak przejdzie do agencji zarządzanej przez PIS to będzie to kolesiowstwo? Jak by dalej pracował dla marszałka to dla PO byłby profesjonalistą.Pracujesz dla koalicji PO/PSL jest o.k.Zmieniasz prace jesteś podejrzany.Żałośni komentatorzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli to prawda to ja się ciesze Zbyszku pozdrawiam serdecznie. koleżanka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko że w ZNW nie ma FB od lat zablokowany...wszedzie kamery i inwigilacja pracowałam tam....bez komentarza.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbysio korzysta z okazji! miałem okazję poznać tego pana trudniącego się agitacją starszych pań na czubach dzięki, którym chce w***yć na wygodną posadkę. wstyd! trochę samokrytyki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten cały PiS jest żenujący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO sami społecznicy ? ....wszyscy non profit pracuja ten radny to chociaż festyny robi i społecz sie udziela ludziom pomaga ale to w oczy kole trzeba opluć....bo nie z tej opcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spełniłam wymagania i nie poszłam, bo zwyczajnie rozeznałam się i wiedziałam, że będę STATYSTĄ podczas konkursu :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...